31 stycznia 2018

Przeprowadzka do Berlina

Jednym z najchętniej obieranych kierunków przeprowadzek przez Polaków, jest przeprowadzka do Berlina. Nie tylko świetne warunki mieszkaniowe, wysokie standardy edukacyjne dla dzieci, socjalne – w Berlinie po prostu fajnie się żyje :-).

Mając na uwadze jak wiele osób z całej Polski wyjeżdża, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i sprawiamy, że przeprowadzka do Berlina jest szybka, łatwa, odpowiednio zabezpieczona ( zarówno pod względem finansowym – posiadamy ubezpieczenie paruset tysięcy Euro; jak i pod względem technicznym – koce, materace, stretche, folie i pasy zabezpieczające).

Z Eurotrans Handzel masz gwarancję, że dobytek Twojego życia dotrze na czas i miejsce w jednym nienaruszonym kawałku a nasi pracownicy pomogą w rozładunku i załadunku.

Transport mebli do Berlina

Jeżeli mieszkasz już w Berlinie, ale pragniesz dowieźć sobie polskie meble, szafy, stół czy krzesła ( a może nawet drogocenne antyki? Zaplombujemy pakę i damy osobne ubezpieczenie! ) – nie zastanawiaj się nad „firmami krzak”. W Eurotrans Handzel dostarczymy meble taniej, ponieważ nasze auta i tak już tam jadą – więc nasza stawka będzie niższa chociażby o koszta benzyny oraz asygnowania całego busa jak w przypadku drobnych prywaciarzy.

Transport mebli do Berlina oferujemy solo, w doładunku, skręcone, rozkręcone – jednak zawsze z pomocą wnoszeniem i rozładunkiem. Nasi kierowcy obligowani są do pełnej pomocy, niezależnie na którym piętrze mieszkasz.

Przewóz rzeczy do Berlina

Do Berlina regularnie dostarczamy nie tylko meble i pełne przeprowadzki, dowozimy także okazjonalnie rzeczy drobne i dodatki. Przewóz rzeczy do Berlina obejmuje np. dowóz instrumentów muzycznych, walizek, materacy czy ubrań w siatkach.

Zapewniamy kompleksową obsługę nawet dla jednej koperty – sprawdź nas.

Transport Polska Berlin – najtaniej

Czy zdecydujesz się na pełną przeprowadzkę do Berlina, tani transport rzeczy czy mebli – w Eurotrans Handzel wiesz, że:

  1. Damy niską cenę, ponieważ posiadamy dużą flotę w ciągłym ruchu
  2. Będziemy terminowo – zawsze wystawiamy listy przewozowe i stosujemy się do zasad
  3. Będzie legalnie – działamy zgodnie z prawem każdego kraju

 

Nie czekaj – dzwoń teraz!

Jesteśmy odpowiedzialni za Twój ładunek

przeprowadzka polska berlin tanio